SITI ZAVRŠIO POSAO U PRVOM POLUVREMENU! Aston Vila lak zalogaj, Arsenal u PANICI!
Fudbaleri Sitija, Foto: Martin Rickett / PA Images / Profimedia

23. kolo premijer lige

"Građani" dali tri gola u prvih 45 minuta

Objavljeno: 19:34h

Fudbaleri Mančester sitija su savladali ekipu Aston Vile na domaćem terenu rezultatom 3:1, okviru 23. kola Premijer lige!

Siti se ovim trijumfom približio na samo tri boda zaostatka za prvoplasiranim Arsenalom!

Gvardiolini izabranici su posao završili već u prvom poluvremenu kada su imali ogromnih 3:0.

Sve je počelo u 4. minutu kada je Rodri zatresao mrežu Aston Vile posle asistencije Mareza.

Na drugi gol se čekalo oko pola sata, a Gundogan je iskoristio dodavanje Erlinga Halanda za 2:0 na "Etihadu".

Rijad Marez u nadoknadi prvog dela igre kruniše sjajnu partiju sa "bele tačke".

Aston Vila zaigrala je nešto bolje u drugom poluvremenu, pa je u 61. minutu Oli Votkins savladao Edersona.

Mogli su "građani" do još nekog gola u drugom poluvremnu, ali meže su do kraja mirovale.