KATAKLIZMA PARTIZANA U HUMSKOJ! Mladost NOKAUTIRALA očajne crno-bele - senzacija ili nešto drugo?
Partizan - Mladost GAT, Foto: Starsport©

21. kolo superlige srbije

Malo je reći šokantan poraz izabranika Gordana Petrića

Objavljeno: 20:38h

Fudbaleri Mladosti GAT su napravili senzaciju u Humskoj i savladali ekipu Partizana sa 4:0, u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Izabranici Gordana Petrića su sada na ogromnih -11 bodova zaostatka za najvećim rivalom Crvenom zvezdom.

Nizao se šok za šokom na stadionu crno-belih koji tokom čitavih 90 minuta nisu uspeli da zaigraju opasnije protiv jednog od najlošijih timova u ligi.

FK Partizan

Već posle 11 minuta Mladost je vodila sa velikih 2:0. Prvi gol je majstorija Gala, ali za naredni je direktno kriva odbrana Partizana.

Dal Belo Fagundes je uvećao vođstvo svog tima, a do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata.

Nije bilo ništa bolje ni posle odmora, Partizan je nastavio sa potpuno bezidejnom igrom u napadu.

Mladost je iskoristila praktično svaku grešku domaćih i već na startu drugog poluvremena povela sa 3:0.

Fejsa je skrivio penal u 52. minutu, a kapiten Novosađana Novica Maksimović je bio neumoljiv.

Ponovo su fudbaleri Mladosti iskoristili grešku odbrane, uspeli da organizuju dobar napad, a velikih i konačnih 4:0 donosi Nemanja Milić.