PARTIZAN U SVE TEŽOJ SITUACIJI: Na pomolu OGROMNA sramota Petrićevog tima! (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Partizan - Mladost GAT, Foto: Starsport©

NOVOSAĐANI NEMILOSRDNI

Mladost kažnjava svaku grešku igrača crno-belih

Objavljeno: 22:38h

Fudbaleri Partizana igraju protiv Mladosti iz Novog Sada u Humskoj u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Na pomolu je velika katastrofa Partizana. Posle 2:0 u prvom poluvremenu za gostujući tim, u drugom poluveremenu gosti iz Novog Sada uspeli su još dva puta da zatresu mrežu crno-belih.

Mladost kažnjava svaku grešku. U 51. minutu dosuđen je penal za Mladost. Najstrožu kaznu u gol je pretvorio Novica Maksimović.

Samo nekoliko minuta kasnije Nemanja Milić posle centaršuta Mituljikića uspeo je da savlada golmana Partizana i donese neverovatnih 0:4 za ekipu Mladosti.

Kako trenutno stvari stoje, Partizan se nalazi pred istorijskom katastrofom.