VEST HEM IMAO ŠANSU DA DOĐE DO TRIJUMFA: Čelsi nastavio seriju nerešenih rezultata! (FOTO)
Detalj sa utakmice Vest Hem - Čelsi, Foto: EPA/Isabel Infantes

premijer liga, 23. kolo

Rezultat je na kraju bio 1:1

Objavljeno: 16:04h

Fudbaleri Vest Hema i Čelsija odigrali su u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Čelsi je poveo u gradskom derbiju u 16. minutu. Centaršut je uputio Enco Fernandes, a sam pred golom se našao Žoao Feliks, kojem nije bilo teško da savlada golmana Vest Hema Lukaša Fabijanskog.

Domaći tim je do izjednačio u 28. minutu, kada je gol postigao bivši igrač Čelsija Emerson, nakon asistencije Džaroda Bouena.

Mogao je Vest Hem da dođe i do sva tri boda, ali je gol Tomaša Součeka iz 82. minuta poništen, zbog nedozvoljene pozicije u kojoj se posle slobodnog udarca našao Deklan Rajs.

Čelsi je stigao do trećeg uzastopnog remija u prvenstvu, a u narednom kolu dočekuje Sautempton, dok Vest Hem gostuje Totenhemu.