LAZOVIĆ ASISTIRAO, A POTOM GA STATIVA SPREČILA ZA PREOKRET! Sergejev Lacio preživeo u Veronu (FOTO)
Darji, Foto: EPA/Ettore Griffoni/LiveMedia / Shutterstock Editorial / Profimedia

serija a, 21. kolo

Darko na terenu proveo 80 minuta sa kapitenskom trakom, a Milinković-Savić svih 90

Fudbaleri Verone i Lacija remizirali su 1:1 u utakmici 21. kola italijanske Serije A, ovim rezultatom generalno ne mogu da budu zadovoljni ni jedni ni drugi.

Domaćin je tražio pobedu zbog borbe za opstanak, a gost juri prve četiri pozicije i plasman u grupnu fazu Lige šampiona.

Sergej Milinković-Savić na utakmici Verone i Lacija
Sergej Milinković-Savić na utakmici Verone i Lacijafoto: EPA/Ettore Griffoni / Zuma Press / Profimedia

Nebesko-plavi su poveli golom Pedra u 45. minutu, a šest minuta kasnije pogodio je Siril Ngong posle centaršuta kapitena Darka Lazovića.

Ofanzivni desni bek mogao je da donese i preokret domaćinu pošto je pogodio stativu sa distance, ali nije imao sreće da lopta uđe u mrežu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde na terenu je proveo 80 minuta, a Sergej Milinković-Savić celu u sastavu Rimljana.