U FIORENTINI PONOVO VERUJU JOVIĆU! Srbin jednom spasio gol, ali Bolonja odnela tri boda
Luka Jović na meču sa Bolonjom, Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

21. kolo serije a

Fiorentina poražena, Jović i Milenković igrali ceo meč

Objavljeno: 20:37h

Fudbaleri Bolonje savladali su Fiorentinu rezultatom 2:1 u meču 21. kola Serije A.

Nakon pogotka u kupu, od prvog minuta se u startnih 11 domaće ekipe našao Luka Jović i već u 10. minutu bio zapažen.

Tada je sa gol linije izbacio loptu i tako sačuvao mrežu svoje ekipe, ali samo nekoliko trenutaka kasnije Bolonja je povela nakon što je Rikardo Orsolini bio precizan iz penala.

Stigao je ekspresan odgovor na drugoj strani kada je Saponara u 19. izjednačio, ali je Poš odmah po početku drugog poluvremena postigao drugi gol za goste i tako postavio konačan rezultat

.

U dresu Fiorentine čitav meč su odigrali Luka Jović i Nikola Milenković, dok je Aleksa Terzić ušao u igru u 83. minutu.

Tim iz Firence je na 12. mestu sa 24 boda, a ovo im je bio treći poraz u poslednja četiri meča. Imaju i jedan remi. Bolonja je deveta sa 29 bodova i u nizu su od dve pobede.