RAJKOVIĆEVA MAJORKA NADIGRALA REAL! Srbin ZABRLJAO, pa se ekspresno iskupio! (VIDEO)
Predrag Rajković, Foto: Mutsu Kawamori / AFLO / Profimedia

iznenađenje!

"Kraljevski klub" dozvolio iznenađenje

Objavljeno: 16:57h

Fudbaleri Reala doživeli su i drugi poraz u La Ligi od početka godine, pošto su poraženi na gostovanju Majorki sa 1:0 (1:0).

Veliki doprinos je dao srpski golman Predrag Rajković.

Mučili su se igrači kraljevskog kluba da stvore ozbiljne prilike, gotovo celo prvo poluvreme nisu uradili ništa, a iz jedine ozbiljnije situacije primili su gol.

Igrao se 13. minut kada je posle centaršuta sa leve strane, loptu glavom zahvatio Naćo Fernandes i postigao autogol, lopta je završila u levom gornjem uglu gola Madriđana.

U nastavku, u 58. minutu sudija je dosudio penal za Real pošto je golman Predrag Rajković skrivio prekršaj, oborio je pred golom Vinisijusa Žuniora.

Međutim, Rajković se momentalno iskupio za to, pročitao je gde će šutiratio Marko Asensio i odbranio mu udarac.

Real je pokušavao do kraja da stigne makar do boda, sudija je produžio meč osam minuta, ali bez uspeha, pa tako Barselona ima priliku da uveća prednost na plus 8.