DAJTE LOPTU MAJSTORU I UŽIVAJTE! Leo Mesi doneo preokret PSŽ-u, i to kako! (VIDEO)
Lionel Mesi, Foto: EPA/Yoan Valat

SPEKTAKULARAN GOL

Argentinac u svom stilu doneo tri boda Parižanima

Objavljeno: 19:22h

Fudbaleri Pari Sen Žermena su slavili protiv ekipe Tuluza rezultatom 2:1, u okviru 22. kola francuske Lige 1.

Nije nimalo dobro počelo za "svece" pošto je Branko van den Bumen doveo goste u prednost.

Međutim, do kraja prvog dela igre, u 38. minutu, Ašraf Hakimi je poravnao rezultat na 1:1.

PSŽ je krenuo u ofanzivu u nastavku i ona se isplatila posle 13 minuta kada je na scenu stupio Lionel Mesi.

Jedan duži napad je završio u svom stilu i pogodio sa oko 20 metara za tri boda "svetaca".

Bilo je još prilika za Parižane do kraja, ali rezultat je ostao nepromenjen. Takođe, ceo meč za Tuluz je odigrao Veljko Birmančević i u 94. minutu je namestio zicer koji Rualtu nije iskoristio, tačnije Donaruma mu je odbranio.

PSŽ je povećao prednost na vrhu tabele sa 54 boda, osam više uz utakmicu više od Olimpika iz Marselja.

Tuluz je ostao na 12. poziciji sa 29 osvojenih bodova.