KIKS ZVEZDE NA POČETKU DRUGOG DELA PRVENSTVA: Vojvodina uspela da odnese bod iz Beograda! (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Crvena zvezda - Vojvodina, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 20. KOLO

Objavljeno: 18:46h
Završeno
18:27h

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine remizirali su 1:1 u meču 20. kola Superlige Srbije.

Novosađani su igrali disciplinovano tokom svih 90 minuta, uspešno su odolevali napadima Crvene zvezde i stigli do vrednog boda.

FK Crvena zvezda, FK Vojvodina

Vojvodina je šokirala Zvezdu majstorijom Kabića u 25. minutu. Ipak radost gostiju nije dugo trajala pošto je duo Kanga-Katai dtupio na scenu. Ka fudbaleru iz Srbobrana je stigla duga lopta koju je Carević loše procenio i krenuo da istrčava ka njoj, što je iskusni fudbaler kao što je Katai znao da iskoristi i sa velikim osećajem lob udarcem poslao loptu iza njegovih leđa za izjednačenje i ispostaviće se konačan rezultat utakmice.

U narednom kolu Zvezda će gostovati Voždovcu, dok će Vojvodina dočekati Kolubaru.

18:13h

90+5' KRAJ UTAKMICE!!!!!!!!! Crvena zvezda nije uspela da savlada Vojvodinu na startu prolećnog dela šampionata Superlige Srbije. Rezultat je na kraju bio 1:1.

18:02h

90' Drugo poluvreme produženo je pet minuta.

18:00h

88' Đorđević je primorao Borjana da interveniše tako da je Vojvodina uspela da stigne do prvog kornera na utakmici.

17:55h

83' Kangva je pokušao da prevari golamana Vojvodine, šutirao je iz daljine, ali je od svega Zvezda uspela da izbori novi korner.

17:53h

80' Iz igre izlazi strelac gola za Crvenu zvezdu, Aleksandar Katai, a u iggru je ušao Jegor Prucev.

17:41h

70' Crvena zvezda ima priliku preko Ivanića i Kataija, ali i dalje na semaforu ostaje 1:1.

17:34h

62' Dvostruku izmenu vrši trener Crvene zvezde.  Iz igre izlaze Osman Bukari i Srđan Mijailović, a u igri su Stefan Mitrović i Kings Kangva.

17:26h

50' Prva šansa u nastavku meča za Crvenu zvezdu preko Ivanića, ali nije bilo promene rezultata.

17:24h

46' Počeo je drugi deo igre u Beogradu.

16:59h

45' Kraj prvog poluvremena!!!!

Izmena: 17:26h
16:42h

30' GOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!! Kratko je trajala radost igrača Vojvodine. Kanga je poslalo sjajnu loptu ka Kataiju koji koristi priliku i lobuje golmana Vojvodine.

Izmena: 17:39h
16:39h

28' Crvena zvezda je brzo mogla da stigne do izjednačenja, ali je Pešić šutirao preko gola.

16:37h

26' GOOOOLLLL!!!!!! Vojvodina vodi od 25. minuta, a strelac je Uroš Kabić.

Izmena: 17:37h
16:35h

24' Opasan šut igrača Vojvodine iz slobodnog udarca.