ASENSIO EFEKTNO NAČEO, VINISIJUS OVERIO TRIJUMF: Real brzinski završio posao na startu drugog poluvremena! (FOTO)
Detalj sa utakmice Real Madrid - Valensija, Foto: Irina R. Hipolito / Zuma Press / Profimedia

zaostali meč španskog prvenstva

Valensija je utakmicu završila sa igračem manje

Objavljeno: 02:31h

Fudbaleri Reala savladali su Valensiju 2:0 u zaostalom meču 17. kola španskog prvenstva.

Tim iz Madrida je posao završio odmah po početku drugog poluvremena sa dva brza pogotka. Prvo je Marko Asensio na asistenciju Karima Benzeme "probušio" mrežu gostiju.

Ponovo je dva minuta kasnije francuski napadač bio taj koji je kreirao. Proigrao je Vinisijusa na levom krilu, a Brazilac je samo protutnjao do protivničkog gola i duplirao prednost.

Valensija je meč završila sa igračem manje nakon što je Gabrijel Paulista u 72. minutu dobio crveni karton.

Real je trenutno drugi u španskom prvenstvu sa pet bodova zaostatka iza vodeće Barselone.