MILENKOVIĆ I JOVIĆ PROPUSTILI KOLOSALNE ŠANSE! Fiorentina umalo do preokreta, Lacio sačuvao domaći teren
Lacio - Fiorentina, Foto: EPA-EFE/CLAUDIO PERI

20. kolo serije a

Zanimljiv meč u Rimu

Objavljeno: 20:24h

Fudbaleri Lacija i Fiorentine su remizirali 1:1 na "Olimpiku" u okviru 20. kola Serije A!

Bio je to srpski derbi koji na kraju nije imao pobednika, a Luka Jović i Nikola Milenković su lako mogli da postanu heroji "ljubičastih".

Za Lacio je kao kapiten ceo meč odigrao srpski fudbaler Sergej Milinković Savić. Nikola Milenković je odigrao ceo meč za goste, dok je Luka Jović u igri bio do 85. minuta. Meč je sa klupe posmatrao njihov saigrač Aleksa Terzić.

Sergej Milinković Savić
Sergej Milinković Savićfoto: Profimedia

Domaći su poveli već u 8. minutu golom Kasale, a do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata.

Fiorentina je odgovorila na samom startu drugog poluvremena fantastičnim golom Nika Gonzalesa, a moglo je da dođe i do preokreta.

Jović je propustio kolosalnu šansu u drugom poluvremenu, dok je Nikola Milenković praktično u poslednjem napadu pogodio prečku i tako propustio priliku da donese velika tri boda.