RONALDO I AL NASR ISPALI! Stojković odbranio penal, "srpska" Al Fejha srušila šampiona i otišla u finale (FOTO)
Kristijano Ronaldo na utakmici Al Itihada i Al Nasra, Foto: EPA/STR

SUPERKUP SAUDIJSKE ARABIJE

Kristijano na drugoj utakmici u novom klubu nije dao gol, Vladimir zaustavio jedanaesterac u timu Vuka Rašovića. Milan Pavkov ušao na poluvremenu

Druga utakmica Kristijana Ronalda u Al Nasru i još jedan meč bez debitantskog gola.

Al Itihad slavio je sa 3:1 i plasirao se u finale Superkupa Saudijske Arabije, a heroj pobednika bio je Romarinjo sa golom i dve asistencije.

Kristijano Ronaldo na utakmici Al Itihada i Al Nasra
Kristijano Ronaldo na utakmici Al Itihada i Al Nasrafoto: EPA/STR

Brazilac je pogodio u 15. minutu, a potom je asistirao u 43. minutu. Gosti su probudili preko Andersona Taliske u 67. minutu.

Konačan rezultat postavio je Muhanad Alšanketi posle nove asistencije Romarinja u 93. minutu.

Protivnik u finalu biće "srpska" Al Fejha koja je pobedila aktuelnog šampiona države Al Hilal sa minimalnih 1:0.

Strelac za tim trenera Vuka Rašovića bio je Paulinjo u 21. minutu, a Vladimir Stojković je u 27. minutu odbranio penal.

Vladimir Stojković
Vladimir Stojkovićfoto: Twitter/VLADIMIR STOJKOVIC

Milan Pavkov ušao je u drugom poluvremenu, odnosno u 46. minutu kada je ustupio mesto Antonija Nvakaemea.