MITROVIĆ TRAGIČAR, NJUKASL SLAVIO! Nesrećan poraz Fulama, konačno da svane i Čelsiju!
Aleksandar Mitrović, Foto: Oli SCARFF / AFP / Profimedia

20. kolo premijer lige

Srpski napadač promašio penal

Objavljeno: 17:22h

Fudbaleri Fulama poraženi su na gostovanju Njukaslu u meču 20. kola Premijer lige sa 1:0, a Aleksandar Mitrović je bio tragičar ovog meča.

Mitrović je postigao gol iz jedanaesterca u 69. minutu, ali je neposredno pre nego što je udario loptu, proklizao.

Imao je dva kontakta sa loptom i sudija je otuda poništio gol. Potom je usledila kazna..

U 89. minutu posle centaršuta sa desne strane, Vilson je spustio loptu glavom do Aleksandera Isaka kom nije bilo teško da zatrese mrežu za konačnih 1:0.

Do prve pobede u 2023. konačno su došli i fudbaleri Čelsija.

"Plavci" su pred svojim navijačima u susretu 20. kola pobedili ekipu Kristal Palasa sa 1:0 (0:0).

Ispostavilo se da im je dovoljan bio gol Kaija Haverca u 64. minutu.