ZVEZDA UBEDLJIVA NA STARTU PRIPREMA! Lehija pregažena
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: FK Crvena zvezda

dobar početak

Crveno-beli pokazali zavidnu formu

Objavljeno: 17:34h

Crvena zvezda je trijumfovala na prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji rezultatom 3:1 nad ekipom Lehije.

Mrežu rivala je u prvom poluvremenu načeo Osman Bukari posle centaršuta Irakli Azarova, da bi autogol Pjetrzaka nakon kombinacije Milana Rodića i Nikole Mituljikića povećao prednost, a tačku na meč stavio je Kings Kangva posle dodavanja Aleksandra Kataija.

Lehija je stigla do jedinog gola na meču u 39. minutu. Lopta posle prekida stigla do Kubickog, a on sa ivice kaznenog prostora snažno šutirao. Lopta je na putu do gola zakačila Veljka Nikolića.

Miloš Milojević je dao priliku izuzetno velikom broju fudbalera, a pored onih standardnih prvotimaca, priliku da se dokažu dobili su i mnogobrojni mladi fudbaleri iz tabora crveno-belih.