ISPAO LUKA MILIVOJEVIĆ! Trećeligaš i četvrtoligaš mučili Totenhem i Lester, Sautempton izbacio Palas (VIDEO)
Hari Kejn, Foto: Profimedia

FA KUP, OSMINA FINALA

Posle Mančester junajteda, poznati su još neki klubovi koji su se plasirali u četvrto kolo engleskog FA kupa nakon dnevnih utakmica.

Totenhem je na svom terenu pobedio nekadašnjeg premijerligaša, a danas trećeligaša Portsmut sa 1:0 golom Harija Kejna u 50. minutu.

Sautempton je bio bolji od Kristal palasa sa 2:1 posle preokreta, a kapiten tima iz Londona Luka Milivojević ušao je u igru u 64. minutu.

Prvi gol bio je delo Odsona Eduara u 14. minutu, a izjednačio je kapiten Džejms Vord-Praus u 37. minutu.

Prolaz dalje doneo je Adam Armstrong u 68. minutu, a muke je imao i Lester, i to protiv četvrtoligaša Džilingema.

Pitanje oko pobednika rešio je Keleči Ihenačo u 56. minutu.

U ostalim mečevima Preston je bio bolji od Hadersfilda 3:1 kod kuće, dok je Votford u gostima poražen od Redinga 2:0.

Susret Forest Grin Roversa i Birmingema odložen je zbog poplavljenog terena učesnika Lige 1.