TREĆELIGAŠ NAMUČIO PARIŽANE! Galtijeova četa tek u 78. minutu slomila žilavog domaćina (VIDEO)
Kristof Galtije, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

KUP FRANCUSKE

Pari Sen Žermen slavio 3:1, ali je na poluvremenu bilo 1:1

Fudbaleri Pari Sen Žermena teže nego što se očekivalo plasirali su se u narednu fazu Kupa Francuske u kojoj će igrati 32 kluba.

Parižani su na gostovanju Šaterou slavili 3:1, ali su tek u 78. minutu stigli do gola i slomili otpor trećeligaša koji je na poluvremenu imao 1:1.

Hugo Ekitike pogodio je za "svece u 13. minutu, ali je u 37. za domaćina izjednačio Natanael Ntola.

Morao je Kristof Galtije da razmrda tim ulascima Serhija Ramosa i Fabjana Ruiza i to mu je 12 minuta kasnije donelo rezultat.

Strelac je bio Karlos Soler, a u nadoknadi vremena radovao se Huan Bernat.