MILIK U 91. SPASIO JUVENTUS U KREMONI! Monci bod u Firenci, Srbima čašica minuta (VIDEO/FOTO)
Radost Arkadijuša Milika, Foto: EPA/CLAUDIO GIOVANNINI

SERIJA A, 16. KOLO

Filip Kostić igrao 85 minuta protiv Kremonezea, dok su kod "ljubičastih" Nikola Milenković i Aleksa Terzić ostali na klupi, a Luka Jović ušao u 86. minutu

Fudbaleri Juventusa za dlaku su izbegli kiks u Kremoni u 16. kolu Serije A pošto su pobedili Kremoneze sa minimalnih 1:0 golom u nadoknadi vremena.

Bez Dušana Vlahovića, ali sa Filipom Kostićem na terenu do 85. minuta, "stara dama" slavila je pogotkom Arkadijuša Milika u 91. minutu.

Na stadionu "Artemio Franki" u Firenci videli smo remi Fiorentine i Monce - 1:1, a Srvi u dresu "ljubičastih" dobili su čašicu minuta.

Nikola Milenković iAleksa Terzić ostali su na klupi, a Luka Jović ušao je u 85. minutu umesto Artura Kabrala, strelca gola iz 19. minuta.

Konačan rezultat i bod koji sigurno mnogo više znači gostima postavio je Karlos Augusto u 61. minutu.