MITROVIĆ PROMAŠIO PENAL: Fulam uspeo da savlada Sautempton, Pikford junak Evertona! (FOTO)
Aleksandar Mitrović, Foto: Profimedia

PREMIJER LIGA, 18. KOLO

Golman Sautemptona pročitao je udarac srpskog fudbalera

Objavljeno: 19:09h

Fudbaleri Mančester sitija i Evertona odigrali su u Mančesteru nerešeno 1:1, u meču 18. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Siti golom Erlinga Halanda u 24. minutu, da bi izjednačenje Evertonu doneo Demaraj Grej golom u 64. minutu.

U narednom kolu, Siti će gostovati Čelsiju, dok će Everton igrati protiv Brajtona.

FK Mančester siti, FK Everton

U istom terminu, Fulam je na svom terenu pobedio Sautempton sa 2:1.

Strelci za tim iz Londona bili su Džejms Vord-Prouz autogol u 32 i Žoao Palinja u 88. minutu, dok je pogodak za Sautempton postigao je Vord-Prouz u 56. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je u šestom minutu sudijske nadoknade vremena imao veliku priliku da postigne gol, ali nije uspeo da realizuje penal.

U sledećem kolu, Fulam će gostovati Lesteru, dok će Sautempton dočekati Notingem Forest.

Pobedu u gostima zabeležio je Kristal Palas, savladavši Bornmaut sa 2:0, golovima Džordana Ajua u 19. i Ebereči Ezea u 36. minutu, dok su Njukasl i Lids odigrali nerešeno 0:0.