DOK SE IGRA SVETSKO PRVENSTVO, SVI PRIČAJU O SRBINU: Pogledajte LUCUDNI potez Lazetića koji je sve ostavio u ŠOKU
Marko Lazetić, Foto: Twitter/printscreen

kapa dole!

Sjajan potez mladog srpskog fudbalera

Objavljeno: 18:09h

Srpski fudbaler Marko Lazetić ozbiljno pokušava da se nametne Stefanu Pioliju u prvom timu Milana.

U prijateljskom duelu u Dubaiju između Milana i Arsenala, trener Rosonera pružio mu je priliku da odigra veći deo drugog poluvremena, a zatim i da bude izvođač i u penal seriji koju je, uprkos porazu Milana, obeležio atraktivnom panenkom.

Počeo je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde meč sa klupe i gledao kako njegov tim prima dva gola u prvom delu igre, a potom je ušao u 56. minutu.

Marko Lazetić
Marko Lazetićfoto: Profimedia

Arsenal je posle 90. minuta imao pobedu od 2:1, ali se po pravilima ovog takmičenja svakako šutiraju penali.

Arsenal je taj koji je slavio u oba dela meča. Prvo je posle 90 i kusur minuta igre bio bolji 2:1, potom je u penal seriji takođe engleski tim bio bolji (4:3).