BOAĆI I PLAVŠIĆ POCEPALI UKRAJINSKU ZVEZDU: Grof već zna koji mu je udarni tandem!

pripreme na kipru

Crveno-beli su ubedljivo trijumfovali protiv ukrajinskog tima

Crvena zvezda ostvarila je novu pobedu na pripremama na Kipru i to najubedljiviju do sada. Crveno-beli su demolirali ukrajinsku Zirku 6:2.

Delije u petak dobijaju odgovor na pitanje koje ih najviše zanima!

Ričmond Boaći još jednom je dokazao da je pravi pogodak ove zime za klub iz Ljutice Bogdana, iako se i dalje radi o prijateljskim pripremnim utakmicama.

Internacionalac iz Gane je postigao tri pogotka na ovom meču, a pored njega blistao je i Srđan Plavšić koji je čini se svojim partijama na ovim pripremama "cementirao" mesto u timu u prolećnom delu sezone.

Pet golova je palo već u prvom poluvremenu, a izabranici Miodraga Grofa Božovića su četiri puta izbušili mrežu ukrajinske "zvezde".

Po dva gola postigli su Plavšić i Boaći, a Zvezdin vezista je imao i dve asistencije za ganskog napadača.

U drugom poluvremenu je Boaći postigao još jedan pogodak, a tačku na ubedljiv trijumf je stavio Nemanja Milić posle asistencije Dušana Anđelkovića.

Crvena zvezda: Manojlović, Petković, Luković, Frimpong, Anđelković, Le Talek, Donald, Plavšić, Ruiz (od 63. Milić), Kanga (od 63. Milijaš), Boaći (od 70. Pavkov).