IZUZETNO UZBUDLJIV DAN: Hrvatska slavi prolazak u novo polufinale, Mesijeva družina preživela dramu! (FOTO)
Slavlje fudbalera Hrvatske i Argentine, Foto: Profimedia/Abaca Press

sp katar 2022

Objavljeno: 01:55h
Završeno
07:53h

Svetsko prvenstvo u Kataru je stiglo do četvrtfinala i posle dva dana pauze nastavlja se sa nove dve utakmice.

Sva dešavanja oko njih, i uopšte sa Mundijala, možete pratiti u Espresovom blogu uživo.

Dva spektakla koji nas očekuju danas su okršaji Hrvatske i Brazila, pa u večernjem terminu Holandije i Argentine.

16.00 Hrvatska - Brazil

20.00 Holandija - Argentina

00:35h

Završen je izuzetno uzbudljiv dan na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Reprezentacije Hrvatske i Argentine plasirale su se u polufinale. Hrvatska je posle boljeg izvođenja penala eliminisala Brazil, a na isti način Argentina je posle drame izbacila Holandiju.

Već u subotu očekuju nas nova uzbuđenja u preostala dva četvrtfinala u kojima se sastaju Maroko - Portugalija i Engleska - Francuska.

22:54h

3:3 - Holanđanin je precizan, ali Argentina ima još jednu meč loptu

3:4 - KRAJ MEČA!!!!! Lautaro Martinez je precizan, Argentina ide u polufinale Svetskog prvenstva u Kataru

22:44h

KRAJ UTAKMICE!!!! I drugog polufinalistu na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu dobićemo posle izvođenja penala.

22:42h

120. minut - Argentina je pogodila stativu.

22:41h

119. minut - Ponovo je pokušao Lautaro Martinez, ali je ovoga puta sjajno intervenisao Nopert.

22:36h

114. minut - Velika šansa za Argentinu koju je propustio Lautaro Martinez.

22:32h

110. minut - Mesi je pokušao, ali je lopta posle njegovog šuta završila daleko preko gola.

22:25h

105. minut - Kraj prvog produžetka koji je protekao bez velikih prilika.

22:19h

97. minut - Dosta faulova uz malo igre za sada. Holandija je podigla zadnju liniju, Argentina ne uspeva da duže zadrži loptu u svojim nogama.

22:10h

POČEO JE PRVI PRODUŽETAK!!!!

22:04h

90+10'. minut - GOOOOOOOOLLLLLLL!!!! Veghorst je poravnao rezultat na 2:2 i tako odveo utakmicu u produžetke.