SENEGAL SE OPORAVIO OD PORAZA U PRVOM KOLU! Kataru istorijski gol nije bio dovoljan! (FOTO)

SVETSKO PRVENSTVO, GRUPA A

Rezultat je na kraju bio 3:1

Objavljeno: 16:59h

Fudbalska reprezentacija Senegala pobedila je u Dohi domaćina turnira Katar sa 3:1, u utakmici drugog kola Grupe A na Svetskom prvenstvu.

Senegal je poveo golom koji je u 41. minutu postigao Bulaje Dija, a prednost je udvostručio Famara Djedju u 48. minutu. Prvi gol na šampionatu za Katar postigao je Mohamed Muntari u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Bamba Dijeng pogotkom u 84. minutu.

U drugoj utakmici u Grupi A, od 17 časova igraju Holandija i Ekvador. Uoči te utakmice Holandija, Katar i Ekvador imaju po tri boda, dok je Katar bez bodova.

U trećem kolu koje se igra 29. novembra, Katar će od 16 časova igrati protiv Holandije, a u isto vreme Senegal protiv Ekvadora.