EMERI NA DEBIJU NOKAUTIRAO MANČESTER JUNAJTED! Aston Vila dala tri komada "crvenim đavolima" (VIDEO)
Slavlje fudbalera Aston Vile, Foto: Darren Staples / Zuma Press / Profimedia

ODLIČAN POČETAK

Klub iz Birmingema vodio 2:0 posle 11 minuta, Džejkob Remzi vratio goste u život, a potom im zadao konačan udarac

Objavljeno: 17:40h

Na poslednje četiri utakmice u Premijer ligi Aston Vila upisala je tri poraza i jednu pobedu, smenjen je Stiven Džerard, a stigao je Unaj Emeri.

Trofejni španski stručnjak odmah je na prvoj utakmici rehabilitovao nekadašnjeg prvaka Evrope pošto je na Vila parku savladan Mančester junajted sa 3:1 u 15. kolu engleskog šampionata.

Unaj Emeri slavi jedan od golova
Unaj Emeri slavi jedan od golovafoto: Ryan Browne / Shutterstock Editorial / Profimedia

Klub iz Birmingema već u 11. minutu imao je 2:0 pogocima Leona Bejlija i Lukasa Dinjea, a Džejkob Remzi upisao je autogol u 45. minutu.

Ipak, četiri minuta drugog poluvremena bilo je dovoljno mladom vezisti da se iskupi i postavi konačan rezultat.

Posle Evertona, Totenhema i Aston Vile pred Njukasl junajtedom pao je i Sautempton i to kao domaćin sa 4:1.

Strelci za pobednika bili su Migel Almiron u 35, Kris Vud u 58, Džo Vilok u 62. i Bruno Gimaraes u nadoknadi vremena.

Jedini pogodak za "svece" bio je delo Romana Peroa u 89. minutu.

Kristal palas došao je do preokreta i velikog trijumfa u Londonu protiv Vest Hema golom Majkla Oliesea u 94. minutu!

Prethodno je u 20. minutu pogodio Said Benrama, a u 41. izjednačio je Vilfred Zaha.