GOREĆE VEZUV, NAPOLI IMA ŠAMPIONSKU KRV! Spaletijevi vojnici osvojili Bergamo bez Kvarachelije (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera i navijača Napolija, Foto: EPA/PAOLO MAGNI

SERIJA a, 13. kolo

"Azuri" slavili posle preokreta protiv Atalante

Goreće Vezuv, Napoli im šampionsku krv! Vojnici Lućana Spaletija osvojili su Bergamo bez najboljeg igrača Kviče Kvarchelije i pobedili Atalantu 2:1.

Gruzin, strelac osam golova uz deset asistencije nije igrao u 13. kolu Serije A, ali ga je na najbolji način odmenio Eljif Elmas.

Eljif Elmas
Eljif Elmasfoto: EPA/PAOLO MAGNI

Ali, krenimo redom pošto je domaćin poveo u 19. minutu preko Ademole Lukmana. Ipak, samo četiri minuta kasnije, gosti dolaze do izjednačenja.

Centaršut Pjotra Zjelinskog i mat glavom Viktora Osimena za 1:1.

Upravo je Nigerijac u 35. minutu bio asistent Makedoncu za preokret!