VOJVODINA POBEDILA POSLE ČETIRI MEČA! Mladost GAT slavila protiv Radnika, remi u Subotici (VIDEO)
Slavlje fudbalera Vojvodine, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 16. KOLO

Novosađani osvojili Kruševac, Surduličani poraženi na "Karađorđu", podela bodova između Spartaka i Lučanaca

Odigrane su poslednje tri utakmice 16. kola Superlige Srbije, a videli smo po pobedu domaćina i gosta i jedan remi.

Vojvodina je posle četiri meča uspela da slavi pošto je u gostima protiv Napretka slavila sa 2:0.

Novosađani su došli do tri boda golovima Nikole Čumića u 19. i Filipa Malbašića u 61. minutu.

Kruševlljani su u 22. minutu mogli do izjednačenja, ali je Lazar Carević odbranio penal Bojanu Matiću, dok je u 82. minutu fudbaler domaćih Nemanja Đeković dobio direktan crveni karton.

Mladost GAT je na "Karađorđu" preokrenuo protiv Radnika iz Surdulice i trijumfovao sa 2:1 i to golom Marka Mandića u 90. minutu.

Prethodno je Edin Rustemović pogodio za prednost gostiju u 26. minutu, a devet minuta kasnije moglo je da bude 2:0, ali je Zoran Danoski promašio penal.

Tri minuta drugog poluvremena bilo je potrebno Srđanu Dimitrovu da izjednači i omogući kasnije svom saigraču da donese veliko slavlje.

U Subotici, Mladost Lučani poveli su protiv Spartaka u 78. minutu preko Nikole Jojića, ali je konačnih 1:1 postavio Vladimir Vitorović u 87. minutu.