MITROVIĆ NAJAVIO PREOKRET FULAMA! Ubedljive pobede Vile i Lestera, Sautempton "ukočio" Arsenal (VIDEO)
Aleksandar Mitrović sa saigračima, Foto: EPA/Andy Rain

PREMIJER LIGA, 13. KOLO

Klub iz Londona gubio u gostima od Lidsa, ali je Srbin prvo pogodio za izjednačenje u 26. minutu, a potom dao još dva gola u drugom poluvremenu

Objavljeno: 17:05h

Poveo je Lids na svom terenu u 20. minutu protiv Fulama golom Rodriga, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Aleksandar Mitrović i najavio preokret svog tima.

Klub iz Londona na krilima pogotka Srbina zaigrao je mnogo bolje u nastavku prvog poluvremena, a nagrade za napad dobili su u drugom delu utakmice.

Andreas Pereira upisao je drugu asistenciju, a strelac je bio Bobi Rid u 74. minutu, dok je desetak minuta kasnije na 3:1 povećao Vilijan.

U nadoknadi vremena konačnih 3:2 za trijumf "kolibara" u 13. kolu Premijer lige postavio je Sumervil u nadoknadi vremena.

Sautempton je "ukočio" lidera Arsenal na jugu Engleske pošto je meč na Sent Meriju završen remijem 1:1.

Granit Džaka pogodio je u 11. minutu, ali je izjednačio Stjuart Armstrong u 65.

Lester siti pregazio je Vulverhempton sa 4:0 u gostima, a radovali su se Juri Tilemans u osmom, Harvi Barns u 19, Džejms Medison u 65. i Džejmi Vardi u 79. minutu.

Istim rezultatom završen je susret u Birmingemu pošto je Aston Vila razbila kod kuće Brentford.

Leon Bejli bio je strelac u drugom minutu, potom je Deni Ings pogodio u sedmom i 14. minutu iz penala, a poslednji se radovao Oli Votkins u 59.