LUD MEČ U FIRENCI! Terzić izveo korner, Milenković asistirao Joviću za gol, ali je sve bilo uzalud! (VIDEO)
Luka Jović, Foto: EPA/Claudio Giovannini

srbi ostali bez bodova!

Inter je kao gost pobedio Fiorentinu 4:3

Objavljeno: 02:19h

Luka Jović postigao je gol na meču između Fiorentine i Intera. Srpski fudbaler bio je strelac trećeg, izjednačujućeg gola.

Srpski fudbaler je ušao u 53. minutu u igru umesto Dankana, a onda je zablistao u nastavku meča. Igrao se 90. minut kada je kada je Aleksa Terzić namestio loptu i izveo korner. Nikola Milenković je sjajno skočio, nadvisio svog čuvara, a zatim je lopta stigla do Jovića koji je u padu, pokupio klizećim na nekih 6-7 metara i matirao Onanu za 3:3.

Ipak to nije bilo dovoljno da se stigne do boda jer je komičnim golom Henrika Mhitarjana, Inter ipak stigao do pobede 4:3 (2:1).

Jermen je u petom minutu nadoknade postigao gol iz komične situacije, a tragičar je bio Lorenco Venuti čija je očajna reakcija omogućila Interu da stigne do pobede.