atletiko u mukama!

To je prodrmalo igrače Atletika, koji su ubrzo preuzeli kontrolu meča

Objavljeno: 21:02h

Bila je to utakmica 4. kola takmičenja u B grupi Lige šampiona.

U prvom meču prošle nedelje u Belgiji, slavio je Briž sa 2:0, i pošto su uspešno odoleli naletima Španaca, stekli su velike izglede da se kvalifikuju u nokaut fazu elitnog takmičenja.

ODLUKA JE DONETA! Ovako izgleda budućnost Antoana Grizmana!

Ključnu ulogu u ovom remiju imao je golman gostiju, Simon Minjole koji je imao nekoliko fantastičnih odbrana.

Za Madriđane je ovo bio ekstremno važan meč, kako bi se vratili u trku za prve dve pozicije u grupi, ali moraće još mnogo da se potrude u preostala dva meča ako žele da idu dalje.

ANĆELOTIJU JE NEŠTO ČUDNO U OVOJ SEZONI! Simeone tvrdi da je Karlo uzeo taktiku od njega!

Klub Briž je prvi došao do prilike. Kamal Sov je u četvrtom minutu bio u izglednoj situaciji, da bi u 11. minutu Feran Jutgla na asistenciju Skova Olsena bio za malo neprecizan.

To je prodrmalo igrače Atletika, koji su ubrzo preuzeli kontrolu meča.

Izabranici Dijega Simeonea krenuli su ofanzivnije i počeli da ređaju prilike, ali niti jedna nije bila realizovana.