MITROVIĆ OSETIO MOĆ RODRIGA I VINISIJUSA: Srpki fudbaler odigrao protiv Reala svih 90 minuta!
Rodrigo je bio jedini stelac na meču, Foto: EPA/Rodrigo Jimenez

la liga 8. kolo

Objavljeno: 23:36h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na gostujućem terenu Hetafe sa 1:0, u utakmici osmog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Eder Militao u trećem minutu.

Fudbaler Reala Rodrigo zatresao je mrežu u 57. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Real je ostvario sedmu pobedu u ligi i prvi je na tabeli sa 22 boda, tri boda više, ali i utakmicom više od drugoplasirane Barselone.

Hetafe je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu i sa sedam bodova zauzima 16. mesto na tabeli.

Ranije danas Almerija je na svom terenu pobedila Rajo Valjekano sa 3:1, Atletiko Madrid je kao domaćin pobedio Đironu sa 2:1, a Sevilja i Atletik Bilbao odigrali su nerešeno 1:1.