UEFA ISTRAŽUJE TEŠKU NAMEŠTALJKU? Dva puta pola države igralo 5 golova razlike za ove timove! (VIDEO)

SUMNJIVO?

Ovo nikako neće izaći na dobro, a istraga je u toku...
Objavljeno: 20:59h

Evropska kuća fudbala primetila je navodno neke nepravilnosti u meču prve lige Kipra, između APOEL-a i AEZ Zakakiua, odnosno Karmiotisa i AEK Larnake.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

APOEL je savladao svog rivala 22. januara sa 7:0, na poluvremenu je bilo "pet razlike", a uplate na to da će domaćin imati "5+" na poluvremenu su vrtoglavo porasle!

Dva najveća srpska kluba otputovala na Kipar, a u jednom više nema glavnog napadača! (FOTO) (VIDEO)

Četiri dana ranije, AEK je savladao AEZ u gostima sa 6:1, a uplate su takođe skočile na "5+" za tim koji je slavio u tom duelu.

BONUS VIDEO: Dženkinsova i Tompsonova ekipa u grotlu Delija!