Samo četiri srpska igrača tresla su mreže ovog vikenda širom sveta! (VIDEO)

slab učinak naših fudbalera

Đorđe Despotović, Dragan Mrđa, Dušan Tadić i Marko Mirić jedini su bili precizni

Srpski fudbaleri imali pretežno zapažene partije ovog vikenda širom svetskih terena. Samo četiri naša fudbalera tresli su mreže, a postigli su ukupno pet golova. To baš i nije vest koja je preterano obradovala selektora naše selekcije, Radomira Ćurčića, s obzirom na to da našu reprezentaciju ove nedelje očekuje prijateljska utakmica protiv Češke. Pozdravlja vas vaš Ronaldo! Bivši napadač Zvezde se javio iz Kazahstana! (FOTO) (VIDEO) Đorđe Despotović dva puta je tresao mrežu protvnika. Najpre je u 64. minutu doneo prednost Kairatu, da bi šest minuta pre kraja svojim 14. golom u sezoni postavio konačan rezultat na utakmici sa Ordabašijem.

Dragan Mrđa
Nekadašnji napadač Crvene zvezde i Vojvodine bio je precizan i ovog vikenda.
Dušana Tadića "Sveci" su ovog vikenda minimalnim rezultatom slavili protiv Sanderlenda, a jedini pogodak postigao je srpski reprezentativac sa penala.
Marka Mirića Ovog vikenda odigrali su 1:1 protiv Sent Trudena, a jedini pogodak za svoj tim delo je upravo nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde.