SRBIN KOJI U SERIJI A NE ZNA ZA POBEDU!
Filip Đuričić prolazi turbulentan period u ekipi, Foto: EPA/Andrej Cukić

OPET...

Kriza u Sampdoriji

Fudbaleri Specije slavili su protvi Sampdorije rezultatom 2:1 u meču sedmog kola Serije A.

Gosti su bili ti koji su poveli prelepim pogotkom Abdelhamida Sabirija u 11. minutu, ali je samo minut kasnije izjednačenje protivniku doneo kolumbiljski štoper Muriljo koji je zatresao sopstvenu mrežu.

ĐURIČIĆEV GOL NIJE BIO DOVOLJAN ZA BOD: Milan uspeo da odnese ceo plen iz Đenove!

Do kraja je Mbala Nzola postigao još jedan pogodak za domaću ekipu u drugom poluvremenu i doneo im pobedu.

Za Đenovljane je do 81. minuta na terenu bio srpski fudbaler Filip Đuričić i ovo im je sedmi meč kako ne znaju za pobedu. Imaju dva remija i pet poraza i pretposlednji su ispred Monce.

BRUTALNI SMS: Šta uradi čoveče?! (VIDEO)

Kada je Specija u pitanju, oni drže 10. poziciju sa dve pobede i remija uz tri poraza.