TSC NAPRAVIO REKORD SEZONE U SUPERLIGI!
TSC priredio meč pun golova, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

konstanta akcija!

81. minut je okončao golijadu

Fudbaleri TSC-a uspeli su da ostvare pobedu nad ekipom Mladosti iz Lučana u okviru 11. kola Superlige Srbije.

Konačan rezultat utakmice u Lučanima je bio 2:5, odnosno palo je ukupno sedam golova što je rekord ove sezone u srpskom prvenstvu.

IZ PREMIJER LIGE U TSC? Žarko Lazetić ima "tihog ubicu"

Do sada je šest golova palo na nekoliko utakmica, ali sedam još nismo videli ni na jednom meču u Superligi.

Već do 15. minuta pogocima Jovanovića i Antonića rezultat je bio 0:2 za ekipu iz Bačke Topole, a do kraja poluvremena Jojić je smanjio prednost gostiju.

NOVI PAZAR NASTAVIO TAMO GDE JE STAO PROTIV PARTIZANA: Minimalcem su sada porazili ekipu TSC-a!

U nastavku je prvo Dakovac sa dva gola već najavio ubedljivu pobedu TSC-a, da bi potom Mladost još jednom odgovorila preko Gordića u 62. minutu utakmice.

Tačku na meč, konačan rezultat i na kraju rekord pogotkom u 81. minutu postavio je Ratkov.