Na današnji dan: Zvezda je ponizila veliki Milan, a onda se umešala magla! (VIDEO)

PROŠLO JE 27 GODINA

Crveno-beli predvođeni jednim od najboljih igrača planete Draganom Stojkovićem Piksijem poigravali su se s "drim timom" Silvija Berluskonija
Objavljeno: 15:16h
Ne vole navijači Crvene zvezde da se sećaju 9. novembra, a imaju i debeo razlog pre 27. godina sudija Diter Pauli i magla sprečili crveno-bele da se mnogo ranije domognu titule prvaka Evrope
godišnjica od čuvene i kotroverzne utakmice u Beogradu između kluba sa Marakane i tada moćnog Milana Arigom Sakijem
prekinuta zbog vremenskih uslova pri rezultatu 1:0 za srpski tim revanš osmine finala Kupa evropskih šampiona
poigravao se "drim timom" Silvija Berluskonija
krunisali u 51. minutu pogotkom Dejana Savićevića Magla je postala još gušća tako da je Nemac Pauli odlučio da prekine meč u 64. minutu sutradan igra nova utakmica
Rosoneri" su poveli preko Van Bastena, ali je Piksi izjednačio, pa su jedanaesterci odlučivali pobednika uspešniji tim za koji su igrali tada najbolji igrači sveta Van Basten, Donadoni, Barezi samo je magla tada spasla veliki projekat Silvija Berluskonija te novembarske noći u Beogradu stvoren veliki Milan