Atalanta je jako dobro počela ovu sezonu, ali sada su se "sapleli", Foto: Profimedia

U prvom poluvremenu golova nije bilo

Fudbaleri Atalante odigrali su nerešeno sa Kremonezeom u meču 6. kola italijanske Serije A.

Atalanta je jako dobro počela ovu sezonu i u pet kola zabeležila četiri pobede i jedan remi, pa se u šestom kolu sapleli.

SERIJA A U ŠOKU! ARGENTINAC PAO NA DOPING TESTU

Momci iz Bergama su na svom stadionu odigrali 1:1 protiv Kremonezea i osvojili samo jedan bod protiv pretposlednje ekipe na tabeli.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, a Atalanta je preko Demirela povela u 74. minutu da bi Valeri samo četiri minuta kasnije kaznio neopreznost Atalante i izjednačio na 1:1.

BIO JE NAJVEĆA ZVEZDA A ONDA SE PREKO NOĆI SVE PROMENILO! Priča koja nema srećan kraj, klub je odlučio!

U 65. minutu je Atalanta postigla vodeći gol, ali je VAR poništio pogodak Kopmajnersa.