BARSELONA JE POČELA DA IGRA FUDBAL: Novi bodovi za Ćavijev tim, posle 5 komada u LŠ, sada su 4 spakovali Kadizu!
Fudbaleri Barselone, Foto: EPA/Roman Rios

la liga 5. kolo

Barselona je došla do četvrte pobede u pet kola

Fudbaleri Barselone pobedili su Kadis rezultatom 4:0 (0:0) u utakmici 5. kola španske LaLige.

Barselona je došla do četvrte pobede u pet kola što im, makar na kratko, daje prvu poziciju na tabeli španskog šampionata sa 13 osvojenih bodova.

Sada su rezultatom 4:0 savladali Kadis na gostovanju zahvaljujući svim golovima u drugom poluvremenu.

Prvo je u 55. minutu Frenki de Jong zatresao mrežu domaćeg tima, a da se potvrdi pobeda postarao se Robert Levandovski u 65. minutu utakmice.

Potom je u 83. minutu usledio prekid utakmice zbog srčanog udara navijača na tribinama, što su bile vrlo neprijatne scene.

Meč je nastavljen posle skoro sat vremena pauze, a vrlo brzo se i Ansu Fati upisao u listu strelaca, da bi Usman Dembele u drugom minutu nadoknade postavio konačan rezultat ovog susreta.