NE MORA STALNO BENZEMA DA DAJE GOLOVE: Real na pravi način otvorio sezonu na svom stadionu!
Benzema i Rodrigo, Foto: EPA/Juan Carlos Hidalgo

la liga 4. kolo

Fudbaleri Real Madrida nadigrali su Betis u utakmici 4. kola španske LaLige rezultatom 2:1 (1:1).

"Kraljevski klub" poveo je već u 9. minutu kada je Vinisijus Žunior pogodio posle dodavana Davida Alabe.

Betis je i na ovom meču pokazao da je opasan rival i već u 17. minutu je izjednačio.

Strelac je bio Kanales na dodavanje Iglesijasa, te je rezultat do poluvremena ostao nerešen.

Betis je u drugom poluvremenu imao veći posed, ali je Real više napadao i u 65. minutu je ponovo poveo.

Strelac pobedonosnog gola bio je Rodrigo koji je efektno pogodio donji levi ugao i postavio konačnih 2:1.