MAJORCI JE MALO NEDOSTAJALO DA DOĐE DO TRI BODA: Rajković se u poslednjem minutu bacio u pogrešnu stranu!
Predrag Rajković, Foto: Starsport©, @Starsport/Srđan Stevanović

la liga 4. kolo

U svakom slučaju, Majorka je na 10. mestu, a Đirona skače na 12. poziciju

Fudbaleri Majorke i Đirone remizirali su danas (1:1) na stadionu "Iberostar" u utakmici 4. kola La lige.

Sve je išlo ka tome da neće biti pogodaka na ovom susretu odigranom u popularnom španskom letovalištu, ali je završnica donela mnoštvo uzbuđenja.

U 87. minutu je Railjo doneo prednost Majorci kada se izuzetno snašao posle lopte koja mu je pala pravo na nogu.

Taman kada je izgledalo da Majorka osvaja tri boda pred svojim navijačima, Kopete ruši u kaznenom prostoru i Đirona je u nadoknadi imala penal koji je izveo Samu Sais i poslao Rajkovića na suprotnu stranu.

Tako je Rajković primio treći gol u ovoj sezoni, a zanimljivo je da nijedan nije bio iz igre - već sa bele tačke. Dva mu je u prošlom kolu dao Borha Iglesijas u pobedi Betisa od 2:1.

U svakom slučaju, Majorka je na 10. mestu, a Đirona skače na 12. poziciju.