Čelsi stavio ruku na pehar, Tadić presudio šampionu, Arsenal kontroverznim penalom do pobede u 98. minutu! (FOTO) (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 22. KOLO

Ovo je prvi od tri duela u nedeljnom programu prve lige Engleske
Objavljeno: 21:13h

Fudbaleri Sautemptona su u 22. kolu Premijer lige ubedljivo pobedili Lester sa 3:0 na svom stadionu, dok je Arsenal uspeo da tek u 98. minutu dođe do trijumfa nad Barnlijem 2:1 u jednoj vrlo kontroverznoj utakmici. Prvoplasirani Čelsi je opravdao epitet favorita protiv Hala 2:0.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Aktuelni šampion je neprepoznatljiv, te sve više i više tone ka zoni ispadanja, što uopšte nije nerealna opcija, ako se ovako nastavi.

Neće, pa neće: Ako Mančester Siti posle ovoga osvoji titulu, pašće sneg u maju! (VIDEO)

Vord-Pros je u 26. minutu "Svecima" doneo prednost, a duplirao ju je Džej Rodrigez u finišu prvog poluvremena.

Kakvo ludilo na Enfildu: Možda Klop jeste Nemac, ali je odbrana Liverpula bušna kao švajcarski sir! (VIDEO)