REĐAJU TRIJUMFE! Treća uzastopna pobeda Mančester junajteda! (FOTO)
Detalj sa utakmice Lester - Mančester junajted, Foto: EPA/Tim Keeton

pREMIJER LIGA, 5. KOLO

Odlučujući gol koji je doneo nova tri boda ovoga puta na gostovanju protiv Lestera postigao je Džejdon Sančo na asistenciju Markusa Rašforda

Objavljeno: 23:55h

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostujućem terenu Lester sa 1:0, u utakmici petog kola Premijer lige.

Jedini gol na utakmici postigao je Džejdon Sančo u 23. minutu, na asistenciju Markusa Rašforda.

Junajted je u nastavku posle gola kontrolisao meč, ali je i pored toga Lester imao prilike u samoj završnici.

Pored pokušaja Džejmsa Medisona iz slobodnog udarca, u 94. minutu je Patson Daka imao priliku za izjednačenje, ali je šutirao preko gola.

Posle dva poraza u prva dva kola, Junajted je ostvario treću uzastopnu pobedu, dok je Lester i dalje bez pobede i poslednji je na tabeli pošto ima samo bod iz prvog kola.