Katai i drugari posle goleade ostali bez plena, Valensija konačno obradovala navijače! (VIDEO)

primera, 17. kolo

Subotnji program na Pirinejima je bio sjajan - mnogo golova i kvalitetnih stvari je viđeno

Ni dva vođstva, ni kontrola utakmice, ni činjenica da im je u goste došao tim koji je pobedio samo jednom u poslednja četiri meseca, nisu bili dovoljni Alavesu da upiše nova tri boda i pobegne od opasne zone na ozbiljnu razdaljinu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ekipa našeg Aleksandra Kataija odigrala je 2:2 sa Leganesom, a srpski reprezentativac igrao je samo poslednjih pet minuta.

Na teren je ušao neposredno pošto su gosti po drugi put izjednačili i nije bilo mnogo vremena da pokaže šta ume.

Alaves je prednost sticao preko Lagvardije i Edera, na početku prvog i drugog poluvremena, a Leganes se vraćao pogocima Gerera u 45. i Pabla Insue u 84. minutu.

Nenad Krstičić je ceo meč odgledao sa klupe, dok Aleksandra Pantića nije bilo u protokolu.