NEMILOSRDNI LEVANDOVSKI! Poljak dvostruki strelac u pobedi Barselone! (FOTO)

ŠPANSKO PRVENSTVO, 3. KOLO

U strelce su se još upisali Pedri i Serhi Roberto

Objavljeno: 22:34h

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Valjadolid sa 4:0, u meču trećeg kola španske La Lige.

Strelci za Barselonu bili su Robert Levandovski u 24. i 65, Pedri u 43. i Serhi Roberto u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Poljak je propustio dve velike šanse u 11. i 13. minuti, ali se iskupio u 24. minutu prvim golom na utakmici. Terensku inicijativu domaći tim krunisao je u 43. minutu golom Pedria na asistenciju Dembelea. Katalonski klub je u u drugom poluvremenu pretio, dolazio u šanse pred gol gostiju, a onda je Demble u 65. minutu uputio loptu u šesnaesterac i na pravom mestu se našao Levandovski koji postiže gol za 3:0, dok je konačnih 4:0 postavio Serhi Roberto.

U narednom kolu, Barselona će gostovati Sevilji, dok će Valjadolid dočekati Almeriju.