Klop i dalje bez pobede na Enfildu u Premijer Ligi! Arsenal nije iskoristio Sitijev kiks! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga 12. kolo

U poslednjim utakmicama 12. kola Premijer lige, Kristal Palas pobedio Liverpul, a Arsenal i Totenhem podelili bodove

Nikako da Liverpul uđe u dužu pobedničku seriju. Izabranici Jirgena Klopa poraženi su na Enfildu od Kristal Palasa rezultatom 2:1. Gostujuća ekipa povela je preko Bolasija u 21. minutu, da bi Felipe Kutinju u finišu prvog poluvremena poravanao rezultat.

Arsenal Totenhem
Tim sa Vajt Hart Lejna stigao je do prednosti preko Harija Kejna, da bi konačan rezultat postavio Kieran Gibs.
Premijer liga, 12. kolo: Subota:
0:1 2:1 2:0 1:0
0:1 1:1 1:0 Nedelja: