ČEKALI SU 4 GODINE NA OVO! Ljaga sa imena je otklonjena (VIDEO)
Viljareal nastavlja sa svojim pohodom!, Foto: Profimedia

al' će da se slavi...

U narednom kolu, Viljareal će gostovati Hetafeu

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras u gostima Atletiko Madrid sa 2:0, u meču drugog kola španske La Lige.

Strelci za Viljareal bili su Žeremi Pino u 73. i Đerar Moreno u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

OVO JE NAJBIZARNIJI TROFEJ! Pobedniku se uručuje zlatni...

Atletiko je u četvrtom minutu nadoknade vremena ostao sa 10 igrača, pošto je direktan crveni karton dobio Nahel Molina, a kumovao je kod prvog gola gostiju.

Treba napomenuti da je i golman “žute podmornice” Heronimo Ruli imao neverovatnu intervenciju, kada je izvukao loptu iz gola posle udarca Janika Karaska iz odbitka, pošto je Kunja pre toga pogodio prečku.

LEGENDARNI TRENER POKAZAO NAVIJAČIMA SREDNJI PRST! A sve zbog OVE rečenice (VIDEO)

Posle dva kola Viljareal ima maksimalan učinak, dok je Atletiko zabeležio po jednu pobedu i poraz.

U narednom kolu, Viljareal će gostovati Hetafeu, dok će Atletiko gostovati Valensiji.