BIVŠI ŠAMPION PORAŽEN NA SVOM TERENU! Zaha predvodio Kristal Palas do pobede! (FOTO)
Vilfred Zaha, Foto: EPA/ Vince Mignott

PREMIJER LIGA, 3. KOLO

Meč u Liverpulu između Evertona i Notingem Foresta završen je remijem 1:1

Objavljeno: 18:50h

Fudbaleri Sautemptona su u gostima slavili protiv Lestera sa 2:1 u utakmici trećeg kola Premijer lige. Džejms Medison je iz slobodnog udarca u 54. minutu doveo Lester do prednosti, ali je Sautempton nakon toga zaigrao bolje i preokrenuo rezultat.

Prvo je autogolom Džejmsa Džastina izjednačio na 1:1, da bi do sva tri boda stigao pogotkom Čea Adamsa u 84. minutu.

Fudbaleri Kristal Palasa su na svom terenu bili bolji od Aston Vile sa 3:1.

Pogotkom Olija Votkinsa u petom minutu Aston Vila je povela, ali je domaća ekipa tri minuta kasnije izjednačila preko Vilfreda Zahe.

Zaha je odbitak posle promašenog penala u 58. minutu poslao u mrežu gostiju i povisio na 2:1, a konačan rezultat postavio je Žan Filip Mateta u 71. minutu.

Meč u Liverpulu između Evertona i Notingem Foresta završen je remijem 1:1. Forest je poveo golom Brenana Džonsona u 82. minutu, ali je šest minuta kasnije bod Evertonu doneo Demaraj Grej.

Notingem je posle tri kola sakupio četiri boda i nalazi se na 11. mestu, dok Everton na svom kontu ima samo bod i trenutno je 16. na tabeli.