BUKARI KAO JUSEIN BOLT! Osman RAZBIJA Jermene, ne znaju gde se nalaze, DELIJE U TRANSU! (VIDEO)
Osman Bukari, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

čovek pravi šou

Osman Bukari je za jedno poluvreme dao tri gola (jedan poništen) i namestio pogodak Kangve

Objavljeno: 22:50h

Crvena zvezda je krenula silovito u prvoj evropskoj utakmici u sezoni 2022/23.

Prvak Srbije već posle prvog poluvremena vodi sa 3:0 protiv jermenskog Pjunika u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Osman Bukari je zatresao mrežu već posle 110 sekundi, ali mu je taj gol poništen zbog ofsajda, posle intervencije VAR-a.

Ipak, Ganac je novu priliku dobio u 29. minutu kada je u kontri kao brzi voz pobegao čuvaru, pa isto tako zaobišao golmana i doveo Zvezdu u vođstvo, a navijače u trans.

Samo šest minuta kasnije, opet je Bukari probio po desnoj strani i centrirao. Pešić nije uspeo da zahvati loptu, ali je onda u praznu mrežu sproveo Kris Kangva, još jedno sveže pojačanje crveno-belih.

Sudija Artur Diaš Soreš je najpre poništio gol zbog igranja rukom ,ali je na poziv iz VAR sobe, video da je Nigerijac grudima dao gol - 2:0.

A u samom finišu, Bukari šou još jednom za 3:0...

Podsetimo, revanš je na programu sledećeg utorka.