Nenad Lalatović, Foto: Printscreen/youtube/FK Borac Banja Luka

prva pobeda u ligi!

Borac je zabeležio prvu pobedu u ligi, pošto je savladao Posušje sa 2:0

Objavljeno: 21:58h

Dugo se čekalo, ali konačno je došlo vreme i to da se kaže - Nenad Lalatović je na klupi Borca zabeležio prvu pobedu u ligi, pošto je njegov klub savladao Posušje sa 2:0.

Prvi pogodak je bio autogol Jovana Vladimira Popovića, dok je konačan rezultat postavio Dejan Meleg.

Teško je reći ko je bio bolji rival u ovoj utakmici, Posušje je imalo posed, imalo je inicijativu, ali nije imalo sreće da loptu sprovede u mrežu i tako ponovo naškodi ekipi koju predvodi Nenad Lalatović.

Nenad Lalatović

Ipak Borac je odoleo, a do prednosti je došao u 38. minutu posle krajnje komične situacije, kada je Jovan Vladimir Pavlović matirao svog golmana.

Iako se činilo da je to sve u nadoknadi vremena drugog poluvremena je posle sjajne akcije odličnu završnicu imao Dejan Meleg, koji je postigao gol za konačnih 2:0.