SA VOJVODINOM NEMA ŠALE OVE SEZONE! Novosađani još uvek nisu primili gol u prvenstvu!
Fudbaleri Vojvodine, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 4. KOLO

Strelci na utakmici u Kragujevcu bili su: Simić i Malbašić

Objavljeno: 21:53h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Kragujevcu ekipu Radničkog 1923 sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela u 62. minutu pogotkom Veljka Simića, a pobedu gostujućeg tima potvrdio je Filip Malbašić u 85. minutu.

FK Napredak, FK Vojvodina, Superliga Srbije

Novosadski tim je tako upisao treću pobedu na startu nove sezone i drugi je na tabeli sa deset bodova, dok je Radnički 1923 doživeo prvi poraz.

Inače, kiša je u Kragujevcu padala pre i tokom samog meča što je igračima obe ekipe znatno otežalo posao.