Tamo gde se mnogi izgube, Alaves je izvukao bod, a Katai je dobio priliku da pokaže šta zna! (VIDEO)

primera 17. kolo

Atletik Bilbao i Alaves odigrali su utakmicu bez golova

Tvrd je Alaves voćka čudnovata!

Fudbaleri Atletik Bilbaa nisu uspeli da probiju bedem gostujuće ekipe, pa je utakmica na kraju završena bez golova.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Srpski fudbaler Aleksandar Katai u igru za gostujući tim ušao je u 74. minutu, dok je Aleksandar Pantić bi na klupi tokom svih 90 minuta.

U narednom kolu Atletik Bilbao gostuje Leganesu, a Alaves putuje u Vigo Selti. Primera 17. kolo

Petak:

Espanjol – Deportivo 1:1

Subota:

Real Madrid – Granada 5:0 Eibar – Atletiko Madrid 0:2

Las Palmas – Sporting Hihon 1:0 Real Sosijedad – Sevilja 0:4 Nedelja:

Atletik Bilbao – Alaves 0:0 Betis – Leganes 16.15 Selta Vigo – Malaga 18.30 Viljareal – Barselona 20.45