GUŠIO SE U SUZAMA: Navijači ovacijama ispratili Dibalu, sledeće sezone će mu ZVIŽDATI? (VIDEO)
Paulo Dibala, Foto: twitter/ B/R Football

SERIJA A

Paulo Dibala je na Alijanc stadionu odigrao poslednji meč u dresu Juventusa.

Objavljeno: 09:22h

"Stara dama" je na svom terenu remizirala protiv Lacija (2:2) i tim rezultatom se oprostila od svojih navijača u ovoj sezoni.

Juve očekuje još jedno gostovanje Fiorentini, čime će biti stavljena tačka na ovu sezonu.

Juventus je sinoć vodio protiv Lacija od 2:0, ali je u 95. minutu meča ostao bez pobede kada je Sergej Milinković-Savić pogodio za konačnih 2:2.

U centru pažnje posle utakmice bio je Dibala, koji je poslednji meč u dresu Juventusa odigrao pred domaćim navijačima.

Argentinski napadač izašao je iz igre u 78. minutu i ​​već tada je počeo da plače.

Dibala je grcao u suzama napuštajući teren, dok su ostali saigrači pokušavali da ga nekako uteše.

Podsećamo, Dibala će na kraju sezone napustiti Juventus kao slobodan igrač jer nije odlučio da produži ugovor. U ovaj klub je stigao 2015. godine iz Palerma i odigrao skoro 300 mečeva. Još uvek nema zvaničnih informacija gde bi Dibala mogao da nastavi karijeru, a mnogi spekulišu da će to biti u dresu ljutog rivala Intera.